Strani nogometnogometna europa

Juventus nakon drame dobio Romu, Bayern uvjeljiv, Sevilla nastavlja s pobjedama

17. listopada 2021. - 23:11

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu sa 1-0 (1-0).

Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu "zebri" postigao je Kean u 16. minuti.

Pred kraj prvog poluvremena vratar Juventusa Szczesny obranio je kazneni udarac Veretoutu nakon što je upravo on prekršajem zaustavio Abrahama u svom kaznenom prostoru.

Juventus je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto sa 14 bodova, koliko imaju i peti Lazio te šesta Atalanta, dok četvrta Roma ima bod više.

Na vrhu je Napoli s maksimalna 24 boda, dva manje ima drugi Milan, dok je prvak Inter treći sa 17 bodova.

U susretu 10. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille je pobijedio Lorient sa 4-1 probivši se na treće mjesto le Championnata.