Juventus i Lazio remizirali u derbiju pretposljednjeg kola: ‘orlovi‘ do boda u Torinu stigli pogotkom u petoj minuti sudačke nadoknade

16. svibnja 2022. - 23:30

Nogometaši Juventusa i Lazija odigrali su u Torinu neriješeno 2-2, u pretposljednjem, 37. kolu talijanske Serije A.

Juventus je na poluvrijeme otišao s prednošću od 2-0, golovima srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića u 10. i Alvara Morate u 36. minuti. U drugom dijelu Lazio je uspio izjednačiti autogolom Alexa Sandre u 51. minuti i golom još jednog srpskog reprezentativca Sergeja Milinkovića Savića u petoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Toma Bašić je igrao za Lazio od 76. minute.

Juventus je na četvrtom mjestu sa 70 bodova, dok je Lazio na petom mjestu na tablici sa 63 boda. U posljednjem kolu Juventus će ugostiti Fiorentinu, dok Lazio dočekuje Veronu.

Nekoliko dana nakon što je objavio svoj odlazak iz Juventusa na kraju sezone nakon 17 godina u torinskoj momčadi,...

25. travanj 2024 18:04