Strani nogometušli u oktet

Inter na jedvite jade osigurao četvrtfinalni Kup dvoboj protiv Milana: Lukaku zabio u posljednjoj minuti produžetaka za pobjedu

13. siječnja 2021. - 19:00

U utakmici osmine finala Talijanskog kupa milanski Inter je nakon produžetka svladao u Firenci Fiorentinu s 2-1 i osigurao dvoboj s gradskim suparnikom Milanom u četvrtfinalu.

Čileanac Arturo Vidal je iz penala u 40. minuti doveo Inter u vodstvo, a Fiorentina je izjednačila golom Bjelokoščanina Christiana Kouamea u 57. minuti. I kada se u produžetku očekivalo izvođenje jedanaesteraca, milanska momčad je ipak došla do gola i pobjede. Romelu Lukaku je na dodavanje Barelle uspio pogoditi glavom u 119. minuti.

Ivan Perišić je odigrao svih 120 minuta za Inter, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 94. minuti.

19. travanj 2024 06:09