Strani nogometpremier league

Chelsea deklasirao posljednjeplasirani Norwich s ogromnih 7:0, Kovačić sudjelovao s dvije asistencije

23. listopada 2021. - 15:28

Vpodeći sastav engleskog nogometnog prvenstva Chelsea na svom je Stamford Bridgeu u susretu 9. kola deklasirao posljednji Norwich City sa 7-0 (3-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić sudjelovao je s dvije asistencije.

Kovačić je odličnim okomitim proigravanjem uposlio Hudson-Odoija za drugi pogodak na utakmici u 18. minuti, da bi u 57. minuti pronašao Chilwella u kaznenom prostoru gostiju, a lijevi branič Chelseaja je preciznim udarcem sa 12-ak metara pogodio suprotni kut za 4-0.

Prvi gol na utakmici postigao je Mount već u 8. minuti, a u prvom poluvremenu se u strijelce upisao i James u 42. minuti. Peti pogodak djelo je Aaronsa koji je postigao autogol u 62. minuti, da bi konačni rezultat postavio Mount s još dva gola u završnici iz kaznenog udarca u 85....

20. travanj 2024 10:11