Strani nogometbilo je zanimljivo

Blamaža Borca iz Banja Luke o kojoj bruji cijela regija: prokockali prednost pa ispali od ekipe s Farskih Otoka, bivši kapetan Hajduka spasio Slovence

Piše SPORT SD
15. srpnja 2022. - 10:15

Nogometaši Borca iz Banja Luke su doživjeli neugodno iznenanađenje i propisno se osramotili u Konferencijskoj ligi. Ekipa puno manjeg B36 Torshavna sa Farskih Otoka od koje nitko nije baš ništa očekivao je izbacila Banjalučki sastav s 4:3 nakon penala, pišu Sportske novosti.

Ne bi to ni bilo tako strašno da Borac na uzvrat nije stigao s 2:0 iz prve utakmice i u jednom trenutku u uzvratu imao igrača više. Ekipa srpskog trenera Nenada Lalatovića je izgledala kao da ima sve u svojim rukama, a osim 2:0 iz prve utakmice i u drugoj su u uvodnim minutama izgledali dobro. Ipak, gol zabija domaći sastav.

U 35. minuti Egilsson je majstorski zabio iz slobodnjaka. U 44. minuti Jacobsen je dobio drugi žuti karton i izgledalo je kao da će Borac ipak lako u iduće kolo s igračem više...

28. lipanj 2024 12:21