Strani nogomettek drugi bod

Biliću na kraju mršavi bod: WBA imao dominaciju u derbiju začelja protiv Burnleya, ali je i promašio pregršt prilika

19. listopada 2020. - 21:14

U susretu 5. kola Engleske lige WBA i Burnley su odigrali 0-0, pa bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić još čeka prvu pobjedu u Premiershipu.

Dvoboj dvije najlošije ekipe na ljestvici donio je dominaciju WBA, koji je promašio pregršt prilika, a prvu već u 3. minuti nije uspio realizirati Filip Krovinović, koji je zamijenjen u 65. minuti. To je bila i prva utakmica ove sezone koja je u engleskom prvenstvu završena bez golova.

WBA je ostvario tek drugi bod, a Burnley svoj prvi bod iz četiri utakmice. Obje momčadi su začelje prepustili Sheffieldu i Fulhamu, koji imaju po jedan osvojeni bod.

19. travanj 2024 02:46