Bayern usred Beograda 'ugasio' Zvezdu: Lewandowski imao svoj show, u 15 minuta zabio četiri pogotka

27. studenog 2019. - 00:18

U skupini B Bayern je u Beogradu deklasirao Zvezdu sa 6-0, a Poljak Lewandowski postigao je u samo 15 minuta drugog dijela čak četiri gola, dok je Tottenham u Londonu preokretom svladao Olympiacos s 4-2 i prošao dalje.

Bayern je u Beogradu poveo preko Goretzke (14), a potom slijedi "show" Poljaka Lewandowskog koji je od 53. do 68. minute zabio četiri gola. Ivan Perišić je ušao u igru u 61. minuti te je bio asistent za peti i šesti gol Bavaraca.

Pirejski Olimpiakos je iznenadio Tottenham u Londonu ranim pogocima El Arabija i Semeda, da bi u sudačkoj nadoknadi prvog dijela smanjio Ali. Tek što je krenulo drugo poluvrijeme izjednačio je Kane, a u 73. minuti za potpuni preokret pobrinuo se Bjelokoščanin Aurier. Pobjedu i prolaz "Pijetlova" u osminu finala potvrdio je Kane u 77....

16. travanj 2024 08:29