Strani nogometbundesliga

Bayern rutinski slavio protiv Werdera, Brekalo strijelac u Wolfsburgovom uništavanju Schalkea

13. ožujka 2021. - 19:06

Nogometaši Bayerna slavili su u 25. kolu Bundeslige u gostima kod Werdera s 3-1, dok je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio strijelac u pobjedi Wolfsburga protiv Schalkea (5-0).

Brekalo je zabio svoj prvi ovogodišnji bundesligaški i četvrti gol na utakmici u 64. minuti, a igrao je do 80. minute.  Wolfsburg se lako obračunao s "fenjerašem" Schalkeom, a prvi gol na utakmici je bio tragikomičan autogol bivšega njemačkog reprezentativca Shkodrana Mustafija. Junak dvoboja bio je Weghorst, s golom i dvije asitencije za Wolfsburg koji je treći s deset bodova manje od vodećeg Bayerna.

Bayern opet ima pet bodova prednosti ispred Leipziga, a do rutinske pobjede u Bremenu odveli su ih pogoci Goretzke (22), Gnabrya (35) i Lewandowskog (67), koji se s 268 golova u Bundesligi...

24. travanj 2024 21:32