Strani nogometbundesliga

Bayern deklasirao Leipzig u gostima, Borussija iz Dortmunda tri puta stizala Bayer i na kraju slavila u ljepotici kola

11. rujna 2021. - 21:39

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Bayern je u gostima svladao Leipzig sa 4-1. Bayern je vodio 3-0, a počelo je pogotkom Roberta Lewandowskog u 12. minuti iz penala.

Nakon toga domaću mrežu pogađali su Jamal Musiala (47) i Leroy Sané (54). Leipzig  smanjuje zaostatak preko Konrada Laimera u 58. minuti, ali to je bilo sve od njih.  Dapače, u sudačkoj nadoknadi utakmice Eric Maxim Choupo-Moting (90+2) zabija za konačnih 4-1 za Bayern.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol igrao je za Leipzig od 59. minute, dok je branič Josip Stanišić za Bayern ušao u igru u 75. minuti.

U najatraktivnijoj utakmici subotnjeg poslijepodnevnog programa 4. kola Bundeslige Bayer Leverkusen je na domaćem terenu protiv Borussije Dortmund izgubio sa 3-4, iako je tri puta vodio.

20. travanj 2024 12:31