Atalanta pobjedom u Napulju uhvatila vodeći trojac, Inter u Rimu ‘razbio Romu, Milan slavio rutinski protiv Salernitane

4. prosinca 2021. - 23:11

U utakmici preokreta Atalanta je došla do pobjede 3-2 (1-1) na gostovanju kod Napolija i uhvatila priključak s tri momčadi koje se nalaze na vrhu ljestvice talijanske Serie A.

Momčad iz Bergama je na stadionu Diego Maradona povela u 7. minuti, a strijelac je bio Ukrajinac Ruslan Malinovski. No, domaća momčad se oporavila od početnog šoka i u 40. minuti došla do izjednačenja preko Poljaka Piotra Zielinskog. Na početku drugog poluvremena, u 47. minuti, Belgijac Dries Mertens pogodio je za vodstvo Napolija.

Atalanta ipak nije klonula i u 66. minuti je došla do novog izjednačenja. Turski stoper Demiral ubacio se u napad i hladnokrvno poslao loptu pod gredu iznad nemoćnog domaćeg vratara Ospine. U 71. minuti je Švicarac Remo Freuler pogodio za, pokazalo se, konačnih 3-2 i...

19. travanj 2024 23:02