Strani nogometpremier league

Arsenal uvjerljivo slavio na gostovanju kod Sheffield Uniteda i popeo se na deveto mjesto ljestvice

11. travnja 2021. - 22:08

U posljednjeoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je kao gost uvjerljivo svladao posljednji Sheffield United sa 3-0 (1-0).

Goste je u vodstvo doveo Lacazette (33) nakon lijepe akcije, a u nastavku su pobjedu "topnika" potvrdili Martinelli (71) i još jednom Lacazette (85).

Arsenal se ovom pobjedom uspeo na deveto mjesto ljestvice sa 45 bodova, koliko ima i 10. Leeds United, dok je Sheffield United siguran putnik u drugu ligu sa samo 14 bodova.

Ranije u nedjelju Manchester Uniteda se izdvojio na drugom mjestu 3-1 (0-1) pobjedom na gostovanju kod Tottenham Hotspura. Tottenham je poveo krajem prvog poluvremena pogotkom Sona (40) nakon lijepe akcije, no u nastavku je uslijedio preokret kojim je United uzvratio za ponižavajući 1-6 poraz na Old...

16. travanj 2024 08:08