Rukometrukometašice

Sinjanke prekinule negativan niz od deset poraza, Dalmatinka ponudila Bjelovarčankama pobjedu na pladnju

Piše Mišo Gulić, Branko Kulidžan
15. veljače 2021. - 14:25

Nakon deset poraza u nizu rukometašice Sinja konačno su prekinule crni niz i dočepale se vrijednih bodova. Uoči puta u Viroviticu kod posljednjeplasirane ekipe bilo je jasno da je pobjeda imperativ i da su bodovi nužnost kako bi se i dalje ostalo u borbi za opstanak. Sva važnost ovog dvoboja itekako se osjetila u ekipi Sinja koja nije bila na razini u uvodnim minutama, domaće su brojale i do četiri gola viška, ali na krilima kapetanice Mažurin Sinj je do odmora uhvatio egal (17:17).

Nastavak je ponudio izjednačenu bitku, uz nekoliko izmjena u vodstvu, da bi Virovitica devet minuta prije kraja povela s tri razlike i bila na pragu da prelomi susret u svoju korist. No, tada se razbranila Vugdelija, Lovrić je bila nepogrešiva s krila pa su Sinjanke krenule u strašnu seriju od...

17. travanj 2024 16:35