Rukometženski rukomet

Dalmatinka stigla do bodova protiv Murvice, Split 2010 u gostima i Sinj kod kuće ubilježili teške poraze

Piše Vedran Babić, Mišo Gulić, Branko Kulidžan
19. studenog 2020. - 21:30

Oslabljena Dalmatinka je u čvrstoj i neizvjesnoj utakmici upisala vrijednu pobjedu. Murvica se pokazala kao uigrana i posložena cjelina u kojoj su odskakale Rea Jelenović i Silvija Masnić. No, do bodova nisu došle zahvaljujući stopostotnom učinku Anđele Marinović (6/6) i Marije Radoš (5/5) te raspoloženih Lane Jarak, Anđele Zelić i Renate Vladimir.

Razbranila se Sinjanka Budić kod gošći, skinula je tri sedmerca i dvije kontre u nešto više od deset minuta. U 20. minuti Sinj je ostao bez vratarke Vugdelije koja je u pokušaju da presiječe kontru zahvatila suparnicu i zaradila crveni karton. Bio je to završni udarac za domaće.

Do 23. minute splitske su rukometašice u Osijeku bile bile su „unutra”, usprkos minusu (12:10), no već do kraja poluvremena to se...

19. travanj 2024 13:29