Ostalofutsal

Velika pobjeda Crnice protiv aktualnog prvaka Olmissuma

24. siječnja 2021. - 15:36

Velika pobjeda šibenskog sastava na početku proljetnog dijela sezone. Momčad iskusnog trenera Mladena Perice svladala je na Baldekinu aktualnog prvaka i sudionika osmine finala Lige prvaka - Olmissuma.

Oba takmaca u dvoboj su ušla oslabljena, domaćini bez Škugora i Žilića, gosti s izostancima Jurića i Pavića.

Omišani su imali bolji ulazak u utakmicu i poveli su već u petoj minuti golom Kolobarića, koji je svladao Franka Bilića.

Međutim, do velikog odmora Crnica je preokrenula rezultat. Šibenčani su do vodstva došli praktički u 60 sekundi. Najprije je poravnao Subotić, da bi prednost domaćinima donio Šamija.

Početkom nastavka, iskusni pivot Crnice Subotić još jednom vara Luketina i Šibenčani vode 3:1. Momčad Duje Maretića idućih desetak minuta nije uspijevala...

18. travanj 2024 05:32