Tampa Bay izborila veliko finale protiv Dallasa: ‘Emocije su velike, bit će to uzbudljivi dani‘

18. rujna 2020. - 08:49

U finalu doigravanja NHL lige u Edmontonu igrat će hokejaši Tampa Bay Lightninga i Dallas Starsa.

Dallas je svoj posao u finalu Zapada zaključio još početkom tjedna, a sada mu se u velikom finalu pridružila i Tampa Bay nakon što je u finalu Istoka pobijedila New York Islandersa sa 4-2. Odlučujući, četvrti bod Tampa je osvojila sinoć pobijedivši nakon produžetaka sa 2-1.

Islandersi su poveli u petoj minuti golom Devona Toewsa, no samo dvije minute kasnije bilo je 1-1, a gol za izjednačenje zabio je Victor Hedman. Do kraja susreta golmani su briljirali i više nije bilo golova. Posebno se istaknuo vratar New Yorka Semjon Varlamov sakupivši čak 46 obrana.

Međutim, niti on nije mogao ništa u 13. minuti produžetka kada je Anthony Cirelli zabio za pobjedu i ulazak u finale....

20. travanj 2024 02:28