Ostalodobra škola

Očekivani poraz Kaštelanki u prvom dvoboju u Istanbulu: Turkinje su za dvije klase bolje, u ‘uzvratu‘ trebaju samo potvrditi prolaz

10. studenog 2020. - 18:19

U prvoj utakmici 1/16 finala odbojkaškog Challenge kupa turski THY Istanbul svladao je OK Kaštela rezultatom 3:0.

Bila je to izrazito laka pobjeda domaće ekipe, koja je za manje od sat vremena stekla prednost uoči današnjeg uzvrata. Kaštelanke su donekle uspjele parirati u prvoj polovici prvog seta, a onda su Turkinje pobjegle na 21:10 i s malo smanjenim tempom povele s 1:0.

U drugom setu domaće su igračice pokazale zbog čega su tolike favoritkinje. Dugo su vremena držale Kaštelanke bez poena, a u završnicu seta ušle su s čak 21:1. Ni u trećem setu gošće nisu pronašle rješenje domaćem napadu, pa će više sreće tražiti danas s početkom u 15:00 sati.

16. travanj 2024 20:09