Ostaloput prema trofeju

Jadranu je problem bio 'igrač više': Dubrovčani već na poluvremenu osigurali plasman u svoje 22. finale Kupa Hrvatske

23. studenog 2019. - 21:23

Pogled na realizaciju igrača više sve govori. Jugaši su poveli sa 7:1, a u tom trenutku su Jadranaši imali realizaciju igrača više 0/7 te je već sredinom druge četvrtine bilo jasno tko će u finale. Branitelj naslova, koji je bio rasplivan, koji je odigrao obranu baš odlično, tako je uzvratio Jadranu, koji je bio bez Ivana Krapića, za poraz u Poljudu u skupini europske Lige prvaka prije 15 dana (12:11), te je u svojoj sedamnaestoj utakmici ove sezone u svim natjecanjima ostvario šesnaestu pobjedu s kojom je stigao na korak do obrane prvog domaćeg naslova u sezoni.

Jug AO i Mladost će igrati u finalu 28. izdanja Kupa Hrvatske. Jug CO je 22. put u finalu, a Mladost 17., uz napomenu kako su se prva dva izdanja igrala turnirski, svatko sa svakim. Ovo će biti 13. finale dva...

19. travanj 2024 20:37