Ostalopoput vihora

Amerikanac Rai Benjamin teško se miri sa srebrom: Da ste mi rekli prije Tokija rekli da ću trčati 46.17 i izgubiti, vjerojatno bih vas pretukao

3. kolovoza 2021. - 14:24

Amerikanac Rai Benjamin teško se mirio s činjenicom da je na 400 m s preponama istrčao vrijeme brže od svjetskog rekorda, ali je ipak osvojio srebrnu medalju.

U jednoj od "najluđih" olimpijskih utrka svih vremena, Norvežanin Karsten Warholm osvojio je zlatnu medalju uz novi svjetski rekord 45.94.

Dvostruki svjetski prvak (2017, 2019) je do prve olimpijske medalje u karijeri stigao s rezultatom koji je za 76 stotinki sekunde bio bolji od njegovog i svjetskog rekorda kojeg je istrčao 2. srpnja na mitingu Dijamantne lige u Oslu.

Drugi je bio Amerikanac Rai Benjamin sa 46.17, što je također bilo brže od starog svjetskog rekorda, dok je bronca pripala Brazilcu Alisonu dos Santosu s rezultatom 46.72.

- Da ste mi rekli prije OI rekli da ću trčati 46.17 i izgubiti, vjerojatno...

20. travanj 2024 12:34