Košarkasigurna pobjeda

Po željama trenera: Zadrani protutnjali Zabokom

Piše Ivica GJERGJA
29. prosinca 2021. - 20:40

Upravo kako je najavio trener Vladimir Anzulović da Zadra treba u utakmicu ući dobre koncentrirano i odličnog pristupa što su njegovi igrači i učinili u početnoj fazi susreta i poveli 9:2 .

No nisu „razbijeni“ domaćini, da bi Jacović, Gunjina i Levanić-Kutni doveli svoje na kraju prve četvrtine na koš razlike (20:19).

U drugoj četvrtini na sceni je domaći igrač Lukša Buljević, koji je povezao tri dvice i dvije trice, ali u smiraj četvrtine gosti uzimaju prednost od koša te zaključuju poluvrijeme na 36:37.

Treću četvrtinu obilježio je pokretač gostujuće igre Carter, koji je polučio 13 koševa, a Zadar ukupno digao rezultat na 17 razlike 71:88 na kraju susreta.

Bilo je vidljivo da je razlika u kvaliteti došla do izražaja u korist gosta, bez obzira na trud i...

24. travanj 2024 22:55