Košarkavažno upozorenje

Kasno se pojavili na utakmici: katastrofalne tri četvrtine Splita nije mogla isprati niti jako dobra posljednja

18. rujna 2020. - 20:07

Konačan rezultat vara. Katastrofalne tri četvrtine Splita nije mogla isprati niti jako dobra posljednja kada su iskoristili opuštanje domaćina i tako barem izbjegli potpuni debakl.

Momčad trenera Josipa Sesara od početka je dominirala, u prve tri dionice igre bila je bolja, preciznija, brža. Potpuno su nadigrali goste iz grada pod Marjanom. Posebno raspoložen djelovao je bivši „žuti” Mate Kalajžić čijom tricom su domaći već u 23. minuti poveli 51:32, a na kraju treće četvrtine imala je Gorica maksimalnih +25 (68:43).

No, posljednju četvrtinu otvorio je Ilija Đoković s tri trice u nizu, a Split ukupno serijom od čak 16:0. Pet minuta domaći su bili bez postignutog koša. Primaknuo se Split na 68:59, potom i na samo 76:71 za Goricu minutu prije kraja susreta. Kod 79:73 na...

18. travanj 2024 06:52