Hajduk30. kolo hnl-a

Hajduk s igračem manje izvukao bod u Koprivnici: Todorovićeva naivna pogreška na kraju nije skupo stajala Bijele

Piše R.R.
20. travnja 2021. - 20:23

Još jedna podjela bodova između Slaven Belupa i Hajduka, ovog puta je Ivan Krstanović zabio samo jedan pogodak, a Hajduk je ponovno odigrao dobar dio susreta s igračem manje. Hajduk je poveo u 9. minuti golom Kristiana Dimitrova, a izjednačio je Ivan Krstanović u 66. minuti. Hajduk je od 60. minute igrao bez isključenog Darka Todorovića.

Prije dva tjedna Hajduk i Slaven Belupo su igrali na Poljudu, a domaćin se spasio poraza Umutovim golom za 2-2 u petoj minuti nadoknade. I ovoga puta je Hajduk bio na rubu poraza, ali je s igračem manje osvojio bod.

Hajduk je poveo već u devetoj minuti, a pogodak je nakon kornera glavom zabio Kristian Dimitrov.

Slaven je bio korak do izjednačenja u 24. minuti, međutim Kalinić je obranio Knollov udarac. U posljednjim trenucima prvog dijela do...

19. travanj 2024 09:39