Hajdukpitamo vas

Kritike na suđenje i dalje se ne stišavaju: pogledajte sporne situacije i recite nam jesu li Hajduk i Gorica jučer zakinuti za kazneni udarac

Piše PSD
27. rujna 2021. - 12:03

Hajduk je jučer slavio protiv Lokomotive s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Marka Livaje u 81. minuti.

No, bez obzira na osvojena tri boda, ne stišavaju se kritike navijača Bijelih na račun suđenja Ivana Bebeka. Najviše se govori o situaciji iz 9. minute kada je Livaja pao u kaznenom prostoru. Bebek se tada nije oglasio, niti je otišao pregledati situaciju, iako se na snimci čini da je De Haas zakačio nogu Livaje. Epilog svega bio je žuti karton za Hajdukovu "desetku" zbog prigovora.

Pogledajte video sporne situacije i recite nam svoje mišljenje o njoj.

Slična situacija dogodila se i na utakmici Gorice i Rijeke, koja je za razliku od one u Splitu, direktno utjecala na konačni rezultat.

Gorica je u posljednjim trenucima utakmice krenula u napad i lopta je došla do...

25. travanj 2024 00:45