Hajdukadio, europo

Pitanje je kako će se Jakobušićev Hajduk resetirati nakon debakla u Kazashtanu i propalog ulaska u skupinu Konferencijske lige...

30. srpnja 2021. - 18:31

Tobol, ajme, to boli... Hajduk je ispao od Tobola, eliminiran je na svom prvom koraku, kakva je to blamaža i tuga, kako god nazvali nećete pogriješiti, velika nadanja su se rasplinula kao mjehur od sapunice.

Da će se u Kazahstanu nakon 2:0 iz prve utakmice i prvih 45 minuta 0:0 igre ovdje u Kostanaju dogoditi poraz, potop, katastrofa, 1:4 blamaža i sramota čak, nismo mogli vjerovati.

Nova Gzira ili nazovite to bilo kako, tek Tobol ulazi u nomenklaturu Hajdukovih tragika po Europi. Tragikomedija, rekli bismo.

Emir Sahiti je odgodio egzekuciju za pola sata, njegov sjajan gol u 94. minuti nije odveo Hajduk barem do penala, samo je muku produžio, da nas cijepe na tanane.

Dalekometni torpedo probušio je Lovru Kalinića u 118. minuti i pečatirao ono što smo vidjeli i prije nego što...

19. travanj 2024 13:08