Hajdukdobar posao

Na Poljudu već trljaju ruke od sreće: Diamantakos zabio gol bivšoj momčadi

31. svibnja 2020. - 08:04

Novi napadač Hajduka Dimitrios Diamantakos, koji će se “bijelima” priključiti ovog ljeta, zabio je gol za bod St. Paulija na teškom gostovanju kod svoje bivše momčadi Karlsruhera (1:1).

Grčki nogometaš, koji će na kraju sezone njemačku drugu ligu zamijeniti prvom hrvatskom, zabio je u 55. minuti za vodstvo gostiju iz Hamburga, ali samo dvije minute kasnije domaći su izjednačili. Prije gola Diamantakosa domaći su u 49. minuti zapucali kazneni udarac.

Na povratak u početnu postavu Diamantakos se treneru zahvalio golom, a zamijenjen je u 84. minuti. Diamantakosu koji je najbolji strijelac kluba je to bio deveti pogodak u 18 ligaških susreta.

Važan je ovo bod St. Paulija kojim je sada 13., zadržao je razmak od pet bodova u odnosu na Karlsruher koji je na 16. poziciji koja vo...

20. travanj 2024 07:16