HajdukRaport s posudbe

Provjerite kako su igrali ‘tići na kaljenju‘: Capanu je trebalo samo šest minuta! Mladi hajdukovci predvode Solin...

Piše Ivan Renić
21. veljače 2024. - 11:40

Brojni mladi hajdukovci kale se na posudbama. Skupljaju zlata vrijedne minute kako bi izborili svoje mjesto u prvoj momčadi Hajduka. Pomno pratimo njihov učinak. Evo kompletnog pregleda njihovog učinka minulog vikenda.

Madžid Šošić (Radomlje, 21)

Odigrao 81 minutu u porazu od Olimpije (1:3). U 18 ligaških nastupa u ovoj sezoni zabio je sedam golova uz dvije asistencije.

Ivan Krolo (Radomlje, 19)

Propustio utakmicu protiv Olimpije.

Marko Capan (Široki Brijeg, 19)

Odigrao zadnjih 20 minuta u gostujućoj pobjedi Širokog Brijega nad Sarajevom (1:3). Samo šest minuta trebalo mu je za instant-učinak. Asistirao je Mišiću za treći pogodak.

Jere Vrcić (Hajduk, Solin 19)

Još uvijek je ozlijeđen. Vratio se u Hajduk iz Širokog Brijega zbog rehabilitacije. Na dvojnoj je registraciji, može igrati i za Solin.

Mate Antunović (Monza, 19)

Odigrao 74 minute u porazu mlade momčadi Monze od vršnjaka iz Intera (1:2). Dobio i žuti karton. U ovoj sezoni igra sjajno, do sada je zabio 10 pogodaka.

Tom Dubravec/Cropix

Karlo Sentić (Ordabasy 22)

Odigrao cijelu utakmicu za kazahstanski klub u porazu (1:2) u prijateljskom ogledu s Voronezhom.

Toni Silić (Šerif, 19)

Odigrao cijelu utakmicu za moldavski klub u porazu (0:2) u prijateljskom ogledu s kijevskim Dinamom.

Boško Jemo (Lecce, 19)

Propustio 22. kolo Primavere i pobjedu nad Bolognom (3:1). U prošlom kolu protiv Atalante bio na klupi, a početkom veljače odigrao prvo poluvrijeme protiv Frosinonea.

Borna Buljan (Hajduk, Solin, 18)

U pobjedi nad Rudešom vratio se na klupu Hajduka nakon ozljede Lovre Kalinića. Nije ulazio u igru. Propustio je zato ogled Solina i Dugopolja u Prvoj NL.

Šimun Hrgović (Hajduk, Solin, 19)

I on je povučen iz Solina. Protiv Rudeša je prvi put krenuo od prve minute. Igrao je 81 minutu, a onda ga je zamijenio Mikanović. Upisao je vrlo dobru partiju.

Vojko Bašić/Cropix

Niko Đolonga (Solin, 19)

Odigrao 90 minuta u remiju Solina i Dugopolja (0:0) u Prvoj NL. Dobio je i žuti karton u 61. minuti.

Mateo Jurić-Petrašilo (Solin, 19)

Propustio utakmicu Solina i Dugopolja u 18. kolu Prve NL.

Ante Kavelj (Solin, 18)

Bio u početnoj postavi, pa zamijenjen u 54. minuti utakmice s Dugopoljem.

Ivan Ćubelić (Solin, 20)

Propustio utakmicu protiv Dugopolja.

Krešimir Nazor (Solin, 20)

Roko Brajković (Solin, 18)

Odigrao 65 minuta u remiju Solina i Dugopolja (0:0). Zamijenio ga Klarić.

Filip Čuić (Hajduk, Solin, 20)

Ostao na klupi u pobjedi Hajduka nad Rudešom (2:0). Nije igrao za Solin protiv Dugopolja.

27. travanj 2024 16:21