Hajdukporaz u derbiju

Osijek slavio na Poljudu: nakon briljantnog poteza Livaje za vodstvo gosti su preokrenli utakmicu i iskoristi sve poklone obrane Hajduka

Piše R.R.
25. srpnja 2021. - 22:25

U derbiju 2. kola Prve HNL Osijek je na stadionu Poljud pred 9.500 gledatelja pobijedio Hajduk sa 2-1, dok je u drugom nedjeljnom susretu Rijeka na Rujevici porazila Istru 1961 sa 2-0.

Hajduk je vodio na Poljudu, no Osijek je s dva gola uspio okrenuti rezultat izborivši drugu pobjedu na startu prvenstva, dok splitski sastav nakon dva kola još nema pobjede.

Marko Livaja je u 63. minuti doveo domaćine u vodstvo, samo tri minute kasnije izjednačio je Mario Jurćević, a pobjedu gostima donio je Marin Pilj u 87. minuti.

Hajduk je sezonu otvorio remijem (2-2) na gostovanju kod Lokomotive, a potom je na Poljudu pobijedio Tobol sa 2-0 u kvalifikacijama Konferencijske lige. Osijek je pak HNL otvorio pobjedom 3-0 protiv Šibenika, da bi u četvrtak odigrao bez golova na gostovanju protiv...

18. travanj 2024 19:44