Hajdukpala su dva gola

Hajduk odradio trening utakmicu na Poljudu, protiv Širokog Brijega igralo se iza zatvorenih vrata

Piše Sport SD
24. lipnja 2023. - 20:31

Hajduk i Široki Brijeg odigrali su 1:1 u prijateljskoj trening utakmici odigranoj u subotu na Poljudu. Bijeli su u vodstvo stigli u 29. minuti susreta - javlja Hajduk.hr.

Marko Livaja lijepo je prošao svog čuvara, pucao iskosa u vratara Tomića, lopta se odbila do Yassinea Benrahoua koji s 20 metara pogađa gornji desni vratarev kut. Imali su Bijeli u prvom dijelu još nekoliko zanimljivih situacija, međutim rezultat se nije mijenjao.

U drugom poluvremenu oba trenera promijenila su sastav. Hajduk je imao inicijativu, međutim do izjednačenja su došli gosti iz jedine prilike u drugom dijelu. Pogriješio je vratar Buljan u 83. minuti, a to je iskoristio Chinedu te iz blizine poslao loptu u mrežu. Dva puta do kraja utakmice opasno su prijetili Mate Antunović i Dominik Prpić, međutim ...

25. lipanj 2024 08:13