Utakmica za pamćenje u Puli: Rijeka slavila na gostovanju kod Istre, mreže su se tresle čak devet puta

2. listopada 2021. - 21:12

U susretu 11. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Aldo Drosina u "ludoj utakmici" pobijedila Istru 1961 sa čak 6-3 upisavši 14. pobjedu u posljednjih 16 međusobnih ligaških susreta.

Bila je to najefikasnija utakmica ova dva kluba u povijeti Prve HNL, te najefikasnija utakmica ove sezone.

Do sada su Rijeka i Istra odigrali jednu utakmicu sa sedam golova, bila je to pobjeda Rijeke (7-0) u svibnju 2019. i tri puta su odigrali sa po šest golova, 4-2 za Rijeku u srpnju prošle godie, te dva puta 3-3.

Domaćin je sjajno ušao u susret i već u 18. minuti Puljani su poveli. Blagojević je ubacio loptu na drugu stativu, Beljo je odlično spustio glavom, a Joao Silva iz okreta zabio svoj prvi gol za Istru.

Međutim, Rijeka je munjevito uzvratila i do kraja poluvremena je zabila četiri gol...

18. travanj 2024 22:01