Domaći nogometbravo za lege

Luda utakmica u Varaždinu: Osijek preokrenuo 0:2!

26. veljače 2021. - 20:03

U susretu 23. kola Prve HNL Osijek je velikim preokretom kao gost svladao Varaždin sa 3-2 (0-2).

Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu koji je bolju igru okrunio golovima Pece (15) i Herrere (21), no nastavak je protekao u dominaciji Osijeka koji je preko Miereza (52-11m, 79) i Santinija (68) stigao do tri boda.

Varaždin je do vodstva stigao u 15. minuti kada se desni branič Čelić priključio napadu te uputio odličan ubačaj kojega je Peco visokim skokom s pet metara proslijedio u mrežu. Samo šest minuta potom Peco je probio lijevi bok i povratnom loptom uposlio svog partnera u napadu Herreru koji je snažnim udarcem povisio na 2-0.

Trener Osijeka Bjelica odmah na početku drugog poluvremena u igru je uveo bivšeg reprezentativnog napadača Santinija, a ovaj mu se u svom debiju za...

19. travanj 2024 11:54