Junak odigrao neriješeno protiv Orijenta, Runje spasio Sinjane u sudačkoj nadoknadi

Piše Mišo Gulić
20. veljače 2021. - 17:09

Prvih 25 minuta gosti su bili nešto opasniji, konkretniji, što su i naplatili golom Monjca iz slobodnog udarca u 27. minuti. Junak se potom trgnuo, krenuo okomitije na gol Orijenta te vrlo brzo stvari vratio na početak.

U 33. minuti Jenjić je s lijeve prebacio na desnu stranu za Mastelića koji ubacuje u šesnaesterac za Bašić-Šišku čiji je pokušaj blokiran, ali lopta se odbila do Jandreka koji je potom iz blizine šalje u nebranjeni dio mreže za 1:1. Apsolutna dominacija sinjske momčadi viđena je u nastavku, barem dobrih 40 minuta.

Prvo je pokušao Bašić-Šiško iz slobodnog udarca za malo pored vratnice, a potom je Jenjić iz kornera pronašao Vukovića koji neometan s pet metara gađa preko gola. Jenjić je nešto kasnije, točnije u 60. minuti, u stopostotnu priliku...

25. travanj 2024 07:52