Domaći nogometsupersport druga nl

Hrvace poražene na domaćem travnjaku, rezultat je lako mogao biti i drugačiji

Piše Mišo Gulić
7. travnja 2023. - 12:32

Hrvace su poražene od Zrinskog na domaćem terenu, iako, lako je rezultat mogao biti i drugačiji. Gosti su se bolje snašli na samom startu, poveli su golom Šilića koji je iskoristio neopreznost obrane Hrvaca te je s ruba kaznenog prostora naciljao nebranjeni dio gola.

Hrvace su izjednačile u 38. minuti, Kelez je ubacio iz kuta, Vučković pucao, a odbijenu loptu je prihvatio Pervan i pospremio je u mrežu za 1:1. Nešto kasnije Kelez je pogodio stativu iz odlične situacije, a lopta se odbila u polje.

Imao je u drugom dijelu i Bakić veliku priliku za preokret, ali pucao je ravno u vratara. Promašaje domaćih gosti kažnjavaju u 81. minuti kada je Salapić ubačaj iz kuta glavom pretvorio u pobjednički gol.

16. lipanj 2024 18:17