Golijada u Kranjčevićevoj, Lokomotiva došla do vrijedne pobjede

30. srpnja 2021. - 21:59

U prvoj utakmici 3. kola u petak Lokomotiva je kod kuće sa 3-2 pobijedila Hrvatski Dragovoljac i  zauzela vrh ljestvice.

Poveo je Hrvatski Dragovoljac golom Veljače u 14. minuti, no onda Valentić u 40. minuti zabija autogol i Lokomotiva izjednačuje. Nakon toga za Lokomotivu u drugom poluvremenu zabijaju Miličević u 54. minuti za 2-1, a u 80. Kačevenda za 3-1. Dragovoljac je i 87. minuti smanjio na 3-2 pogotkom Bogadura, ali to nije bilo dosta.

Lokomotiva je dominantnija od početka, u šestoj i sedmoj minuti dolazi do prvih prilika. Najprije je Kačavenda zaprijetio glavom nakon Pivarićevog udarca iz kuta, a onda je minutu kasnije Marić pucao pored vrata Dragovoljca.

No u 14. minuti, igrači Hrvatskog dragovoljca u prvom ozbiljnijem prelasku na polovicu Lokomotive, dolaze u...

19. travanj 2024 11:07