Domaći nogometderbi začelja

Dugopolje došlo do tri zlata vrijedna boda protiv Solina zahvaljujući preokretu

Piše Ivan Renić
30. travnja 2022. - 19:55

Kako su najavili – tako su i krenuli. U dalmatinskom derbiju Dugopolja i Solina nije bilo poštede, ni igranja na neriješen rezultat. Obje ekipe žele sačuvati drugoligaški status i htjele su pobjedu. Međutim, do zlata vrijedna tri boda preokretom su došli nogometaši Dugopolja (3:1).

Domaćima se baš omilio taj rezultat. Posljednje tri njihove utakmice završile su 3:1, dvaput njima u korist, jednom Dinamu 2. Živo je bilo od samog početka, a prvi su do pogotka došli Solinjani.  Poveli su preko Jukića u 23. minuti. Činilo se kako će se njihova uzlazna putanja u drugom dijelu sezone nastaviti.

Loše je ekipa s Jadra krenula u sezonu, stalno su bili u zoni ispadanja, a onda su se u nastavku probudili. Ostvarili su pet pobjeda, pobjegli s dna poretka. Ali ne za dugo. Slavlje...

25. travanj 2024 13:57