Dobrosusjedski derbi: Sinjani do boda stigli u drugoj minuti sudačke nadoknade i to eurogolom Stipe Baraća

19. rujna 2020. - 22:02

Susjedski derbi okončan je rezultatom 2:2, pri čemu su na kraju zadovoljniji bili Sinjani, zbog činjenice da su do boda stigli u drugoj minuti sudačke nadoknade i to eurogolom Stipe Baraća. Otvaranje susreta u potpunosti je otišlo na stranu gostiju koji su nakon dvije solidne situacije, do vodstva došli u 13. minuti kada je Bašić s lijeve strane pronašao Čorića, a ovaj iz blizine pogodio za 0:1.

Junak se tada konsolidirao, zagospodario terenom i počeo stvarati šanse. U 30. minuti Jandrek je snažno pucao s nekoliko metara, ali mačjim refleksom je odreagirao Silić i tako spasio siguran gol. Odlično je vratar gostiju reagirao i u nastavku akcije, Andrić je glavom pokušao iskosa s tri metra, ali mreža se nije tresla. Izjednačenje je Junak zasluženo dohvatio u 45. minuti nakon akc...

18. travanj 2024 08:21