Vaterpolo1. KOLO |

ZAVRŠNI TURNIR JUNIORSKOG KUPA HRVATSKE U KORČULI Prvak zaustavio domaćina

6. kolovoza 2020. - 22:28
Nije bilo rezultatske neizvjesnosti u niti jednoj od četiri utakmice prvog dana završnog turnira juniorskog Kupa Hrvatske, koji se igra na Korčuli, u moru, u domu Korčulanskog plivačkog kluba.

Mornar Brodospas
, aktualni prvak, dobio je s 13:2 domaćina, KPK. Splitska momčad je dobio prvu četvrtinu s 3:0. Domaćin u drugoj četvrtini s dva pogotka zaprijetio, imao u završnici prvog poluvremena napad i za izjednačenje, ali do kraja utakmice 10:0 za momčad trenera Zdeslava Vrdoljaka.

KPK je pod vodstvom Zorana Mustura i Marjana Kosovića igrao u sastavu: Davor Skokandić, Marijan Duhović, Vinko Radovanović, Karlo Jurić, Danijel Caktaš (1), Vito Sardelić, Marin Šegedin, Frano Filippi, Petar Tedeschi, Beris Peručić (1), Domagoj Čale, Franko Fabris, Andrija Botica i Marin Čumbelić.

Korčula, Kup Hrvatske za juniore, 1. kolo: KPK – Mornar BS foto: Tonči Vlašić

PROGRAM
Četvrtak, 6. kolovoza, 1. kolo, skupina 'A':
Jug AO – Galeb MR 23:3, Jadran (St) - Primorje EB 5:14, skupina 'B': HAVK Mladost – Zadar 1952. 18:9, Mornar BS – KPK 13:2.

Petak, 7. kolovoza, 2. kolo, skupina 'A', 8.45 sati: Galeb MR – Primorje EB, 10 sati: Jug AO – Jadran (St), skupina 'B', 11.15 sati: Mornar BS – HAVK Mladost, 12.30 sati: KPK – Zadar 1952., 3. kolo, skupina 'A', 17 sati: Jadran (St) – Galeb MR, 18.15 sati: Primorje EB – Jug AO, skupina 'B', 19.30 sati: Zadar 1952. – Mornar BS, 20.45 sati: HAVK Mladost – KPK.

U subotu, 8. kolovoza, prijepodne za polufinale razigravaju drugi iz skupine 'A' protiv trećeg iz skupine 'B', te drugi iz skupine 'B' protiv trećeg iz skupine 'A' (prva utakmica se igra u 8.45 sati, a druga u 10 sati). Poslijepodne, razigravanje za poredak od 5. do 8. mjesta, 17 sati: poraženi 2.'B'/3.'A' – četvrti iz skupine 'B', 18.15 sati: poraženi 2.'A'/3.'B' – četvrti iz skupine 'A', polufinale, 19.30 sati: pobjednik skupine 'A' – pobjednik 2.'B'/3.'A', 20.45 sati: pobjednik skupine 'B' – pobjednik 2.'A'/3.'B'.

Nedjelja, 9. kolovoza, 8.30 sati: utakmica za sedmo mjesto, 9.45 sati: utakmica za peto mjesto, 11 sati: utakmica za treće mjesto, 12.15 sati: finale.
18. travanj 2024 09:39