TenisUZRAST DO 12 GODINA |

SA ČETIRI POBJEDE IZGUBIVŠI SAMO TRI GEMA STIGAO DO POLUFINALA Matea Jerkovića uspio zaustavio tek prvi nositelj turnira i kasniji pobjednik

1. srpnja 2021. - 12:16

Mateo Jerković, član Tenis kluba Dubrovnik, igrao je polufinale Kupa 'Malog medvjeda', turnira trećeg ranga Hrvatskog teniskog saveza za uzrast do 12 godina, koji je održan u organizaciji Tenis kluba Zaprešić.

Dubrovčanin je u skupini 'C' bio najbolji, dobio sva tri suparnika izgubivši pritom samo tri gema, te izborio mjesto u glavnom turniru, među osam najboljih gdje je bio uspješan na startu pobijedivši Mihaila Schafera, člana HTK Zagreb, bez izgubljenog gema, dva puta sa 4:0, nakon čega je u polufinalu zaustavljen od Patricka Voljaveca, člana Tenis kluba Ponikve, prvog nositelja turnira i 21. s rang liste HTS-a, i to sa 4:1 i 4:3.

Voljavec je na kraju osvojio turnir. Jerković je uoči nastupa na Kupu 'Malog medvjeda' bio na 42. mjestu rang liste.

25. travanj 2024 02:35