TenisJUNIORSKI AUSTRALIAN OPEN

Njemica iskoristila break prilike, Lucija nije svoje, a imala ih je više

22. siječnja 2022. - 08:26

Carolina Kuch zaustavila je Luciju Ćirić Bagarić na startu juniorskog Australian Opena. Nije išlo u prvom setu u kojem je Lucija imala četiri prilike za break, ali nije iskoristila niti jednu, s druge strane Kuhl jest obje, prvu u četvrtom, a drugu u šestom gemu, te je nakon 32 minute igre imala prvi set u svojim rukama (6:1).

U drugom setu koban je za dubrovačku tenisačicu bio gubitak servisa u devetom gemu. Prethodno je Kuhl napravila break u trećem, a Lucija u četvrtom gemu. Njemačka tenisačica je u desetom gemu drugog seta servirala za meč, Lucija je spasila čak četiri meč lopte, ali ne i petu. Drugi set je trajao 43 minute. Kuh je otišla među 32 najbolje na prvom juniorskom Grand Slam turniru sezone.

Luciji ostaju parovi, koje igra sa Sofiom Costoulas iz Belgije. Suparnice na startu su im Kanađanke Kayla Cross i Victoria Mboko.

19. travanj 2024 08:34