TenisDUBROVKINJA U RUMUNJSKOJ

Izgubila prvi set, pa krenula! Lucija Ćirić Bagarić izborila priliku uzvratiti Čehinji

21. rujna 2023. - 12:32

Nije bilo lijepo nakon prvog seta pogledati na semafor. Pisalo je: Anastasiya Konstantinovna Soboleva – Lucija Ćirić Bagarić 6:1. Međutim, nakon toga 6:3 i 6:4 za 19-godišnju Dubrovkinju, koja je izborila novu pobjedu, te je sad čeka četvrtfinale 25.000 dolara vrijednog ITF-ovog turnira u rumunjskom gradu Slobozia.

Dva sata i 32 minute je trajao meč osmine finala. Po pet puta su obje oduzimale servis.Ukrajinka je to uspjela, a imala je 15 break lopti, Lucija je iskoristila gotovo svaku priliku (5 od 6 lopti). Drugi set Lucija je otvorila vodstvom 3:0, u trećem, odlučujućem setu gubila je s 4:3 nakon čega je u iduća tri gema dobila 12 od 17 poena, četiri od pet na servis Soboleve nakon čega je povela s 5:4 i servirala za meč.

U četvrtfinalu suparnica Luciji bit će 23-godišnja Čehinja Aneta Kucmova od koje je izgubila u polufinalu ‘petnaestice‘ u Banja Luci u lipnju prošle godine s 6:2, 1:6 i 3:6.

25. svibanj 2024 22:43