RukometPAKET24 PREMIJER LIGA |

DOBILI LEKCIJU OD BJELOVARA I POTVRDU KAKO U OVOM SASTAVU TEŠKO MOGU NAPRAVITI NEŠTO VIŠE Šola iskren: ‘Trebaju nam najmanje četiri nova igrača‘

2. listopada 2021. - 17:22

Novi, treći poraz kod kuće rukometaša Dubrovnika, ukupno četvrti, itekako bolan, ne zbog gubitka bodova, već zbog činjenice da smo dobili potvrdu kako u ovom sastavu teško može nešto napraviti u najvećem rangu, PAKET 24 Premijer ligi. Potvrđuje to i izjava nakon utakmice trenera Vlada Šole.

- Trebaju nam još četiri kvalitetna igrača kako bi uspjeli izboriti najvažnije, ostanak u najvećem rangu - rekao je trener RKHM Dubrovnik, jedinog sastava bez boda.

Nakon vodstva 1:0 Dubrovnika, debitant, pivot Marko Pedić je bio strijelac, Bjelovar je postigao četiri pogotka u nizu, te više nije ispuštao prednost, koja je već u 13. minuti iznosila pet razlike (2:7), četiri minute poslije i šest (3:9), nakon deset minuta igre u nastavku Dubrovnik je zaostajao 10 pogodaka (16:26), potom i 14, i tu najveću prednost gosti su imali u dva navrata (17:31 i 18:32)..

Bjelovar je bio dosta, dosta bolji u obrani od Dubrovnika čiji su vratari bili na vjetrometini. Sve u svemu, nakon prva tri poraza rukometaši Dubrovnika nisu pognute glave napustili teren, hrabrili se kako će biti bolje, kako će novi igrači pomoći da se prekine niz poraza. Sad nakon novog, četvrtog poraza, zabrinuta lica u Gospinom polju.

Nedjeljko Jurković (RKHM Dubrovnik) protiv Bjelovara
Tonči Vlašić

Dubrovnik – Bjelovar 27:37 (12:18)

DUBROVNIK Sportska dvorana u Gospinom polju. Gledatelja 100. Suci: Matija Brodić i Matija Hodžić, delegat: Anto Josić (svi iz Zagreba).

RKHM DUBROVNIK: Raguž, Tomić, Purin, Jurković (3), Pedić (3), Krešić (3), Bazdan, Kordić, Bevanda (7), Jakić (8), Morović, Bukva (3), Jurić, Borota, Kosović, Raos.

BJELOVAR: Prvonožac, Šaravanja (2), Curić (4), Repušić (3), Šehić (3), Živković (6), Lulić (8), Grgić, Dubravac (1), Budemac, Miličević (3), Lukačec (3), Kozić (1), Kolar, Potnar.

Sedmerci: RKHM Dubrovnik 3/4, Bjelovar 2/2

Isključenja: RKHM Dubrovnik 4 minute, Bjelovar 4 minute

Toni Jakić s 8 pogodaka prvi strijelac RKHM Dubrovnik u porazu 37:27 od Bjelovara kod kuće
Kontra Dubrovnika
Luka Bevanda (RKHM Dubrovnik) - 7 pogodaka protiv Bjelovara
POGLEDAJTE SEMAFOR

Sesvete i Nexe će odgođeni susret 3. kola odigrati  13. listopada, dok u 4. kolu, 2. listopada, još igraju, Varaždin: Varaždin 1930 – Zamet, Trogir: Trogir – Nexe, Kutina: Moslavina – Sesvete.

PAKET24 Premijer liga – skupina 'B': 1. Varaždin 1930. 5 bodova (88:81), 2. Nexe (utakmica manje) 4 boda (67:47), 3. Sesvete (utakmica manje) 4 boda (57:51), 4. Moslavina 4 boda (80:80), 5. Bjelovar (utakmica više) 3 boda (110:114), 5. Zamet 2 boda (90:89), 6. Trogir 2 boda (74:76), 8. RKHM Dubrovnik (utakmica više) bez boda (104:132).