OstaloPRVA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA

Statistika kaže opasniji Square, ali se broje pogoci...

19. studenog 2021. - 21:35
Alen Turuk je puno toga obranio u Makarskoj, ali je dobio žuti karton, te će vratar Squarea morat propustiti 8. koloTonči Vlašić

Gordan Duvančić je povukao, Marko Kuraja je s krila milimetarski precizno pronašao Mara Đuraša pred golom domaćina, te je Square poveo u Makarskoj protiv velikog rivala već u 3. minuti, ali je Novo vrijeme izjednačilo iz slobodnog udarca dvije minute poslije pogotka 'crveno plavih', a povelo dvije minute poslije izjednačenja, i to nakon kornera.

U prvom poluvremenu je Square imao više udaraca prema golu (15:11), više u okvir gola (9:5), ali je Novo vrijeme otišlo na odmor s prednošću 2:1. Sredinom nastavka - što je sve promašio domaćin, a koliko je toga obranio Square, koji je u posljednje četiri minute krenuo prvi put na sve ili ništa, povukao vratara. Hrvoje Cvjetković je bio u toj ulozi. Pritiskao je Square. U posljednjim sekundama bio blizu izjednačenja. Međutim, nije uspio. Ostalo je 2:1 za Novo vrijeme, a konačna statistika je bila (opet) na njegovoj strani - 26:25 u udarcima na gol za Square, 15:12 u udarcima u okvir gola...

Antun Bačić, trener Squarea, nije mogao računati na ozlijeđene, Harona Džankovića i Mata Šimunovića, a ostao je za iduće kolo bez vratara Alena Turuka, koji će zbog žutih kartona propustiti gostovanje kod Alumnusa...

SQUARE U MAKARSKOJ

Square je u Makarskoj igrao u sastavu: Turuk, Zrilić, Cvjetković, Noković, Duvančić, Perović, Kuraja, Gustavo, Facundo, Đuraš, Čengić i Franković.

Petak, 19. studenog, Šibenik: Šibenik 1983. – Olmissum 1:7, Split: AFC Universitas – Crnica 0:0, Makarska: Novo vrijeme - Square 2:1, subota, 20. studenog, Zagreb: Futsal Dinamo – Vrgorac (20 sati), nedjelja, 21. studenog, Pula: Futsal Pula – Alumnus Sesvete (18 sati).

POREDAK PRVE HMNL-e

1. Olmissum 16 bodova (27:13), 2. Vrgorac (utakmica manje) 12 bodova (20:16), 3. Novo vrijeme 11 bodova (25:23), 4. Futsal Dinamo (utakmica manje) 10 bodova (27:16), 5. Futsal Pula (dvije utakmice manje) 9 bodova (17:14), 6. AFC Universitas 9 bodova (22:24), 7. Square 8 bodova (19:17), 8. Šibenik 1983. 8 bodova (25:34), 9. Crnica (utakmica manje) 4 boda (13:26), 10. Alumnus Sesvete (utakmica manje) 3 boda (16:28),

8. KOLO

Od 26. do 18. studenog, Pula: Futsal Pula - Futsal Dinamo, Vrgorac: Vrgorac -. AFC Universitas, Omiš: Olmissum - Novo vrijeme, Sesvete: Alumnus - Square, Šibenik: Crnica - Šibenik 1983.

20. travanj 2024 00:50