OstaloPOČELO JE, POČELO

Slikovnica prva dva četvrtfinala: Branitelj naslova i aktualni prvak projurili u polufinale, pogađao i Dubrovčanin!

1. ožujka 2024. - 17:35

Izjednačio je Brod 035 protiv branitelja naslova, Stanoinvest Futsal Pule, pogotkom Ante Ćurkovića u 14. minuti, ali je potom primio još tri pogotka u prvom poluvremenu. U 26. minuti je pogotkom Domagoja Đurkovića prekinuo niz Puležana, koji su do kraja postigli još četiri pogotka, dok se sastav iz Slavonskog Broda više nije oglasio.

Tko je pogađao za prvoligaša protiv drugoligaša u prvom od ukupno tri takva ogleda u četvrtfinalu završnog turnira Kupa Hrvatske, koji je počeo u Dubrovniku, i traje do ponedjeljaka, 4. ožujka? Redom, Niko Vukmir u 11., Herrero u 16., Manolo Bilić i David Mataja u 19. minuti, pa Echavarria u 30, zatim drugi put Bilić u 31., pa drugi put Mataja u 36. i na kraju Stefano Galešić u 39. minuti.

U drugoj utakmici Futsal Dinamo, aktualni prvak, dominirao je protiv Novog Marofa – 8:0. Na poluvremenu 3:0 (Mihovil Prgomet u 12. i 19., te Kristijan Postružin u 15. minuti), a u nastavku 5:0 (Luka Perić u 22. Tihomir Novak u 23., pa Dubrovčanin u dresu prvaka, Antonio Konsuo u 28., te Toni Vučković u 35. i Nikola Gudasić u 37. minuti

Tonci Plazibat/Cropix

Niko Vukomir i Dominik Jelinić

Dubrovnik, 010324. Zavrsnica kupa Hrvatske u malom nogometu u sportskoj dvorani Gospino polje izmedju Brod 035 i Futsal Pula. Foto: Tonci Plazibat/CROPIX

Futsal Dinamo

U 17.45 sati počinje treći ogled u kojem se sastaju prvoligaš i drugoligaš (Olmissum – Šibenik 1983.), a od 20.15 sati jedini prvoligaški četvrtfinalni ogled: domaćin Square protiv Novo vrijeme iz Makarske.

Nakon treće utakmice četvrtfinala održat će se ždrijeb, te ćemo doznati tko protiv koga u polufinalnim ogledima, koji se igraju u subotu, 2. ožujka, u Gospinom polju od 16.30 sati odnosno 19.30 sati. Finale je u ponedjeljak, 4. ožujka od 19.15 sati.

30. travanj 2024 04:20