OstaloMULTISPORT LIGA |

DUBROVNIK AKVATLON, 8. KOLO Plivalo se i trčalo u Uvali Lapad, pobjedniku trebalo 34 minute i 5 sekundi, a pobjednik je...

3. listopada 2020. - 13:21
Luka Đurović je kroz cilj prošao nakon 34 minute i 5 sekundi, te je osvojio Dubrovnik akvatlon, 8. kolo Multisport lige. Drugom  Zoranu Ateljeviću je trebalo dvije minute i 42 sekunde više za odraditi zadatak, koji je treći Lukša Tešanović svladao za 37 miniuta i 33 sekunde.

Nastupilo je 17 natjecatelja, te četiri natjecateljice, a u ženskoj konkurenciji prva je bila Nika Alamat s vremenom 41 minuta i 47 sekundi, druga je bila Made Žeravica (42.34), a treća Karmen Zakarija (48.38).

Nastupile su i tri štafete: Alemka SarićĐivo Ban su bili najbrži, Alisa i Ivor Vlašić su zauzeli drugo, a Rafael Barkiđija i Ivica Burić treće mjesto. Natjecanje u Uvali Lapad, plivalo se jedan kilometar i trčalo pet kilometara, organizirao je Triatlon klub Dubrovnik.

Dubrovnik Akvatlon 8. kolo MSL-e foto: Tonči Vlašić

13. lipanj 2024 12:42