OstaloMALI NOGOMET |

DUBROVČANIN OPET POGODIO Dario Marinović novim, petim pogotkom sezone doprinio petoj pobjedi Jimbee Cartagene

21. studenog 2020. - 21:48
Jimbee Cartagena je pobijedila 5:3 kod kuće u 11. kolu španjolskog prvenstva Osasunu Magnu. Dario Marinović je u 30. minuti pogodio za 4:2, a dvije minute nakon svog petog pogotka ove sezone, dobio je drugi žuti karton te je morao u svlačionicu zbog čega će propustit iduću utakmicu.

Najvažnije, Marinović i ekipa nisu propustili ostvariti treću uzastopnu pobjedu, a petu ukupno, te su i dalje visoko – na trećem mjestu prvenstvene tablice sa 17 bodova iz 9 utakmica.

Levente vodi s 22 boda iz 9 utakmica, Palma Futsal je druga s 21 bod iz 10 utakmica, četvrti FS Peniscola ima 15 bodova iz 11 utakmica, a na petom mjestu u konkurenciji 18 klubova je ElPozo Murcia sa 14 bodova iz 8 utakmica...

Dario Marinović, Dubrovčanin u dresu Jimbee Cartagene, španjolskog prvoligaša

Marinović je ove sezone prvo pogodio u 3. kolu za 2:2 kod Barcelone, prvaka Europe, pa u 5. kolu za 2:2 protiv Ribere Navarre, i oba puta u posljednjoj minuti. Zatim je bio dvostruki strijelac u 7. kolu u 6:0 pobjedi protiv Cordobe, a sad pogodak u 11. kolu.

Dubrovčanin je s pet pogodaka uz Andresita najbolji strijelac Jimbee Cartagene ove sezone.
19. travanj 2024 09:51