NogometMLAĐI UZRASTI |

PRVA LIGA SREDIŠTA SPLIT Bez greške nakon 2. kola mlađi pioniri, kadeti i juniori GOŠK Dubrovnik 1919., te pioniri Neretve

14. rujna 2021. - 10:44

MLAĐI PIONIRI Uvjerljivu pobjedu ostvario je GOŠK Dubrovnik 1919., sa čak 11:1 svladao je Dugopolje u Gospinom polju. Ivano Bjelopera je pogađao u 10. i 51. minuti, Ivor Jerinić u 16., Paulo Maslač u 27., 53. i 55., Matej Mihaljević u 29., Toni Ruso u 39., te Vinko Prižmić u 41., 44. i 48. minuti.

Neretva je u Trogiru poražena od Trogira 1912. s 2:0.

Splitski Hajduk, GOŠK Dubrovnik 1919. i Trogir 1912. imaju svih 6 bodova, Neretva je ostvarila polovičan učinak.

Mlađi pioniri, 2. kolo Prve NL Središta Split: GOŠK Dubrovnik 1919. - Dugopolje 11:1
Tonči Vlašić

PIONIRI Bez pobjednika u Gospinom polju u ogledu GOŠK Dubrovnika 1919. i Dugopolja, gosti su vodili dva puta, domaćin je dva puta uspio izjednačiti, prvo pogotkom Mateja Gojavića iz kaznenog udarca u 40. minuti, a u 63. minuti pogotkom Ivana Dakovića za konačnih 2:2.

Neretva je kao gost slavila sa 4:2 kod Trogira 1912., i to pogocima Pavle Šarca u 25., Gabriela Prolete u 55., Anđela Šutala u 59. i Mate Ercega u 70. minuti. Neretva je vodila s 1:0, nakon izjednačenja povela s 3:1, a četiri minute nakon drugog pogotka domaćina postigla četvrti pogodak.

Adriatic, Zadar, Primorac Stobreč, Neretva i Šibenik su osvojili svih šest bodova na startu, dok je GOŠK Dubrovnik 1919. na svom kontu ima jedan bod.

U 3. kolu mlađi pioniri i pioniri GOŠK Dubrovnik 1919. idu u Crno kod Dalmatinca, dok Neretva dočekuje makarski Zmaj.

KADETI Gostujuća pobjeda GOŠK Dubrovnika 1919., koji je slavio 2:1 kod Dugopolja. Antonio Delevski je bio strijelac za 1:0 u 12., a Mihael Sršen u 39. minuti za 2:0. Domaćin je pogodak postigao u 78. minuti. Istim rezultatom Neretva je kod kuće svladala makarski Zmaj, koji je poveo u 16. minuti. Izjednačio je Roko Batinović u 36. minuti, a pobjedu metkovskom sastavu donio Marko Andačić u 75. minuti.

Splitski Hajduk, Adriatic i GOŠK Dubrovnik 1919. imaju svih šest bodova, Neretva je na polovičnom učinku, pobjeda i poraz.

JUNIORI Sva tri boda osvojio je GOŠK Dubrovnik 1919. na gostovanju kod Dugopolja. Bio je bolji s 3:1. Poveo je 3:0 pogocima Mara Vatovića u 21., Tonija Kolendića u 24. te Franja Mateja Urlovića u 57. minuti. Neretva je kod kuće s 2:1 dobila Dugopolje. Andrej Vidačković u 44., te Karlo Marin u 81. minuti bili su strijelci za Neretvu, dok su gosti pogodak postigli u posljednjoj minuti.

Splitski Hajduk, Omladinac Vranjic, Primorac Stobreč, RNK Split, Adriatic i GOŠK Dubrovnik 1919. imaju svih 6 bodova, dok je Neretva na polovičnom učinku, pobjeda i poraz.

U 3. kolu kadeti i juniori GOŠK Dubrovnik 1919. dočekuju Šibenik, dok je Neretva gost Adriatica.

20. travanj 2024 13:44